Ubytování - Albrechtice - Jizerské hory

 

Ubytování v Penzionu s bazénem v Albrechticích v Jizerských horách

 
Ubytování Albrechtice - Penzion v Albrechticích II. v Jizerských horách - pohled zvenkuUbytování Albrechtice - Penzion v Albrechticích II. v Jizerských horách - společenská místnost
Ubytování Albrechtice - Penzion v Albrechticích II. v Jizerských horách - sociální zařízeníUbytování Albrechtice - Penzion v Albrechticích II. v Jizerských horách - koupelnaUbytování Albrechtice - Penzion v Albrechticích II. v Jizerských horách - mezonetový pokojUbytování Albrechtice - Penzion v Albrechticích II. v Jizerských horách - pokojUbytování Albrechtice - Penzion v Albrechticích II. v Jizerských horách - pokojUbytování Albrechtice - Penzion v Albrechticích II. v Jizerských horách - pokojUbytování Albrechtice - Penzion v Albrechticích II. v Jizerských horách - pokojUbytování Albrechtice - Penzion v Albrechticích II. v Jizerských horách - pokojUbytování Albrechtice - Penzion v Albrechticích II. v Jizerských horách - schodištěUbytování Albrechtice - Penzion v Albrechticích II. v Jizerských horách - jídelnaUbytování Albrechtice - Penzion v Albrechticích II. v Jizerských horách - jídelnaUbytování Albrechtice - Penzion v Albrechticích II. v Jizerských horách - pohled na bazénUbytování Albrechtice - Penzion v Albrechticích II. v Jizerských horách - terasaUbytování Albrechtice - Penzion v Albrechticích II. v Jizerských horách - hřištěUbytování Albrechtice - Penzion v Albrechticích II. v Jizerských horách - bazén, pohled na vedlejší budovu penzionu jn32Ubytování Albrechtice - Penzion v Albrechticích II. v Jizerských horách - venkovní posezeníUbytování Albrechtice - Penzion v Albrechticích II. v Jizerských horách - posezení venkuUbytování Albrechtice - Penzion v Albrechticích II. v Jizerských horách - posezení venkuUbytování Albrechtice - Penzion v Albrechticích II. v Jizerských horách - okolí penzionuUbytování Albrechtice - Penzion v Albrechticích II. v Jizerských horách - výhled v ziměUbytování Albrechtice - Penzion v Albrechticích II. v Jizerských horách - pohled zvenku
 

UBYTOVÁNÍ ALBRECHTICE

Penzion s bazénem v Albrechticích II.

Informace o ubytování

 

Ceník ubytování

 

Objednávka ubytování

 

Kontakt a mapa

Volný čas

Jizerské hory
základní informace

 

Fotogalerie
Jizerských hor

 

Ubytování Jizerské hory

 

 

 

 

----------------------------------------

Ubytování v sousedních a blízkých oblastech:

 

Ubytování Český ráj

 

Ubytování Orlické hory

 

Ubytování Krkonoše

 

CENA UBYTOVÁNÍ

Penzion s bazénem v Albrechticích v Jizerských horách - kód: jn53

 

Ubytování je možné v zimě a v létě pouze v turnusech neděle - neděle

 

Týdenní pobyty

zimní cena (1.12.-30.4.)

letní cena (1.5.-30.11.)

lůžko s polopenzí/dospělí

880 Kč lůžko/noc

750 Kč lůžko/noc

lůžko s polopenzí/děti do 10 let

750 Kč lůžko/noc

600 Kč lůžko/noc

děti do 3 let

poplatek 180 Kč noc

silvestr – dospělí s polopenzí

cena dohodou

 

Kratší pobyt (pouze v mimosezoně)*

 

 

pobyt jen na 2- 3 noci

   + 80 Kč za lůžko/noc/příplatek k ceně

 

*mimosezona je 1.4. – 30.6. a od 2.9. – 20.12.
Ubytování v týdenních turnusech a v období silvestra - 1.1. - 31.3. a od 1.7.-31.8., střídání turnusů neděle – neděle, v mimosezoně ubytování nejméně na 2 noci za příplatek.

 

 


                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přehledy ubytování v ČR

 

Ubytování podle oblastí Tématické přehledy ubytování

 

Ubytování Lipno

 

Ubytování jižní Čechy

 

Ubytování Šumava

 

Ubytování Pálava

 

Ubytování jižní Morava

 

Ubytování Beskydy

 

Chaty a chalupy

 

Chaty a chalupy k pronajmutí

 

Ubytování na horách

 

Ferienhäuser Tschechien

 

Dovolená s dětmi

  

Školy v přírode

 

Silvestrovské pobyty

 

Vánoce na horách

 

Vinné sklípky s ubytováním

 

Chaty a chalupy na Silvestra

 

Silvestr na horách

 

Ubytování - dovolená na statku

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zaujalo nás - tipy na romantickou dovolenou

 

Česká pohoda nabízí pohodovou dovolenou na českém venkově. Místa jako stvořená pro pohodovou dovolenou jsou ale i jinde v Evropě. Na ta, která jsme již objevili bychom vás rádi upozornili.

 

Zapadlé kouty v Chorvatsku

Spoustu míst, kde najdete opravdu klid a soukromí je v Chorvatsku - především na chorvatských ostrovech. Na nich můžete strávit opravdu pohodovou dovolenou u moře. A nejkomornější je pak ubytování v soukromí v Chorvatsku - ubytování v "robinzonádách", na majácích, v apartmánech přímo u moře, vesměs v klidných místech, nepostižených masovým turismem.

 

 

Romantika v Irálii a Rakousku

Poněkud jinou romantiku nabízí dovolená v Itálii. Vzhledem k charakteru pobřeží v Itálii nenajdeme tolik neobjevených klidných zátok. Zato je nabídka ubytování a apartmánů v Itálii o dost pestřejší. Kromě tradiční dovolené u moře zde najdete širokou nabídku apartmánů v horách, na březích jezer, na venkově ... A ještě jinak prožijete dovolenou v sousedním Rakousku. Nejen Alpy a v Alpách velmi oblíbené ubytování na statku, ale také vinařské oblasti Rakouska s ubytováním na vinařském dvoře.

 

 

Romantické a wellness pobyty v ČR

A po návratu z romantické evropské dovolené vám možná přijde vhod zase trochu domácí romantiky, pro změnu trochu jiné než chalupy a stylové rodinné penziony. V čase podzimního nečasu je jistě nejlákavější vyrazit na romantický pobyt a nebo přímo wellness pobyt do některého z wellness hotelů nebo lázní, které tento typ romantiky také nabízejí.

 

 

Tajný tip - lázně na konci světa

A nakonec tajný tip na dokonalou romantiku s wellness relaxací - WELLNESS HOTEL SVATÝ TOMÁŠ - bývalý schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě v malé osadě uprostřed lesů a přitom nabízí komfortní ubytování, vířivku, bazén a další welllness služby a za přijatélné ceny!

 

 

Všechna práva stránky Ubytování - Albrechtice - Penzion s bazénem v Albrechticích. a další ubytování v Jizerských horách vyhrazena © Česká Pohoda - www.ceskapohoda.cz